Již je to několik měsíců co se objevila poslední informace o závodní hře The Crew 2, kterou Ubisoft oficiálně představil na loňské E3.

Od té doby jsme měli příležitost si hru několikrát osahat a to dokonce i na výstavě For Games v Praze. Od té doby jsme se dočkali oznámení, že termín vydání hry se opozdí, bohužel však nebylo uvedeno o jak velké zpoždění se bude jednat, ovšem jak se zdá, tak bychom se brzy mohli dočkat informace o termínu vydání, jelikož hra právě dnes vstupuje na PC do uzavřeného Alfa Testu.

Tuto informaci odhalil člen komunity ResetEra známý pod přezdívkou “spad3”, který také sdílel snímek uzavřeného alfa průvodce od společnosti Ubisoft. Alfa test bude probíhat od 14. do 19. dubna. Podle průvodce se budou moci hráči zúčastnit několika událostí, které test nabízí. Test hráčům dále nabídne celou mapu k průzkumu, zastoupení nejméně čtyř druhů závodů a funkce úprav vozidel.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Ubisoft také informuje o zákazu sdílení obsahu na sociálních a jiných sítích, to ovšem neznamená, že se nějakých záběrů nedočkáme, protože se dá předpokládat, že se řada uživatelů rozhodne NDA prolomit.

Ovšem dle toho, co můžeme na snímku níže vidět, se Alfa test nebude příliš lišit od verze, kterou jsme si měli možnost osahat již v loňském roce v rámci výstav a prezentací.

The Crew 2 je v současné době ve vývoji na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno