„Přechod na pokročilejší a přizpůsobivější engine pro otevřené světy učiní hratelnost hry The Day Before ještě více fantastickou,” říká Fntastic.

Survival MMO v otevřeném světě The Day Before od studia Fantastic bylo odloženo, hra původně měla vyjít 21. června. Jak bylo odhaleno serverem IGN, tak hra bude nyní vydána 1. března 2023 a bude využívat Unreal Engine 5. Vývojář uvedl, že „miliony lidí“ si hru zařadily na seznam přání, takže The Day Before „ je jednou z nejočekávanějších her na světě“.

Cítíme a chápeme velkou odpovědnost, které čelíme, a s obrovskou vděčností v našich srdcích s potěšením oznamujeme, že The Day Before přechází na novou technologii Unreal Engine 5! Přechod na pokročilejší a přizpůsobený engine pro otevřené světy učiní hratelnost hry The Day Before ještě více fantastickou.

Přečti si  Spisovatelka Deus Ex a Guardians of the Galaxy se připojuje k BioWare

Hra odehrávající se v postpandemických Spojených státech, kde si hráči musí obstarat všechny zbraně, jídlo a zdroje, aby přežili proti infikovaným nepřátelům a dalším přeživším. Existuje široká škála prostředí k prozkoumání, od opuštěných domů po města s mrakodrapy. Spolu s procházením po vlastních existují ve hře také vozidla, které můžete řídit, a hráči mohou také interagovat v koloniích přeživších.

The Day Before vyjde na PC, Xbox Series X/S a PS5 1. března 2023. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno