Je to už docela dlouho, co jsme naposledy slyšeli o dvou připravovaných projektech Bethesda Game Studios, Starfield The Elder Scrolls 6.

Obojí bylo poprvé oznámeno během E3 2018 a od té doby jsme se nedozvěděli téměř žádnou novou informaci. Poté, co společnost Microsoft dnes oznámila, že koupila mateřskou společnost Bethesdy ZeniMax Media, se nyní objevily nové informace.

V příspěvku na blogu, který hovořil o akvizici Xboxu, Todd Howard z Bethesda Game Studios sdělil co to znamená pro vývojáře. Stručně řečeno, Howard vysvětlil, že Microsoft byl partnerem společnosti Bethesda již na počátku roku 2000, kdy  byl Morrowind uveden na Xbox. Od té doby mají obě společnosti skvělý pracovní vztah.

Howard také krátce hovořil o  Starfieldu a  The Elder Scrolls 6, kdy uvedl, že že výkon konzolí Xbox Series X i S umožní Bethesda Game Studios vytvářet „obrovské světy, které hráči milují. Dále uvedl, že na obou připravovaných projektech se pracuje v přestavěné verzi Bethesda enginu. Dle Howarda se jedná o největší generální update enginu od dob Oblivionu.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Škoda jen, že Todd Howard nesdělil nic o tom, kdy bychom se mohli dočkat nových informací, nebo dokonce předběžného termínu vydání.

The Elder Scrolls 6 a Starfield jsou nyní ve vývoji pro konzole a PC. 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno