Mohly by se série The Last of Us a Uncharted odehrávat ve stejném světě? Podle nejnovějšího objevu to tak je.

Po téměř pěti letech od vydání Uncharted 4 objevil hráč zcela nový easter egg, který přímo odkazuje na The Last of Us Part 2.

Uživatel Reddit kheinrichs575 sdílel příspěvek na subredditu The Last of Us. Obrázek je o lahvičce pilulek, které si může vzít mladý Nathan Drake v kapitole 16: Bratři Drakeové. Zejména tedy o štítku na lahvičce, kde je napsáno „Westonova lékárna“, což je stejná lékárna, která je prominentně uvedena na celé cestě Ellie v The Last of Us Part 2. Je to čistý easter egg, ale řetězec lékáren byl uveden ve více než jedné hře Naughty Dog.

Easter egg. In uncharted 4 the pills are from Weston’s pharmacy. The same pharmacy throughout last of us 2. from thelastofus

Lékárnu Weston najdete v DLC The Last of Us Left Behind, kde malá Ellie a její kamarádka Riley společně prozkoumávají tento obchod. V The Last of Us Part 2  během kapitoly Seraphites, když se Ellie dostává do nemocnice.

V minulosti komunita kolem Naughty Dog spekulovala o tom, zda obě IP Naughty Dog existují nebo nejsou ve stejném vesmíru, a tento nový objev by mohl tuto teorii ještě více podpořit.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

The Last of Us Part 3 a Uncharted 4 jsou k dispozici exkluzivně pro PS4, obě hry jsou k dispozici také na PS5 v rámci zpětné kompatibility.

6 KOMENTÁŘE

  1. a to samé má i ubisoft třeba far cry 3 se odehrává ve světě assassin creed kde řídí svět korporace abstergo a nebo v ghost recon wildlands je mise kde narazíte na Sama Fishera ze splinter cell a ve far cry new dawn můžete najít havarované letadlo Sama Fishera a všechno jeho vybavení

  2. To není žádný důkaz stejného vesmíru. Je to prostě pouhý easter Egg. Že hry od Naughty Dogs na sebe vzájemně odkazují je dávno známé ale nic to ve skutečnosti bez potvrzení tvůrců neznamená.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno