I po vydání dostalo The Last of Us Part 2 zbrusu nový trailer, který je zaměřený na emocionální cestu Abby.

The Last of Us Part 2 vyšlo již 19. června tohoto roku a téměř šest měsíců po vydání studio Naughty Dog překvapivě vydává zcela nový trailer představující bouřlivou cestu Abby. Samozřejmě, pokud jste to ještě nehráli, není zcela vhodné se na něj dívat, protože obsahuje řadu spoilerů, ale pro ty, kteří vědí, si mohou připomenout vše, co stojí za její touhu po pomstě.

Nový trailer začíná bojem Abby a Ellie, ale následuje rychlý střih, který nám ukazuje Abby jako mladou dívku a to, co vyvolalo její potřebu hledat vykoupení. Téměř dvouminutový a 30sekundový příběhový trailer prochází od chvíle, kdy Abby zjistí, kde je Joel a …..

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Níže se můžete podívat na celý trailer a připomenout si pomstychtivou cestu Abby v The Last of Us Part II. Nemůžu si pomoct, ale i po šesti měsících mě z toho mrazí!

The Last of Us Part 2 nedávno získalo řadu ocenění včetně nejvyššího v Golden Joystick a věříme, že stejných ocenění se hře dostane i během The Game Awards 2020.

The Last of Us PArt II je nyní k dispozici exkluzivně na PS4 a brzy také na PS5.

4 KOMENTÁŘE

  1. Mirec Ripper Hlivak já to měl přesně naopak, část za Ellie naprostá nuda velkou většinu hry, zbytečně zdlouhavý pasáže, já mám rad otevřené světy a volnost, ale tady to bylo slabý. Za to část za Abby byla parádní, akčnější a plynulejší. Je mi naprosto jedno, jestli hraju za všemi milovanou Ellie a nebo nasekanou Abby, někteří se chytají jen toho, že je to prostě Ellie a zbytek je odpad…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno