I když existují hry, kterých se bezesporu prodalo mnohem více než The Last of Us Part II, tak je to hra, kterou na PS4 dokončilo největší procento hráčů.

Jedna z největších her letošního léta The Last of Us Part II se stala zároveň i nejdiskutovanější hrou této generace. A i když rozdělila hráče a fanoušky na dva nesmiřitelné tábory, tak dosáhla na další milník, když překonala další velké tituly, jako jsou God of War a Final Fantasy 7 Remake.

Zatímco The Last of Us Part II se v celosvětovém prodeji PS4 titulů umístilo až na třetím místě za Marvel’s Spider-Man a God of War, v jednom klíčovém prvku je zcela překonalo. Mnoho hráčů si tyto hry koupilo a zažilo alespoň něco z toho, co tyto příběhy mohly nabídnout, ale kolik jich vlastně hru zcela dokončilo? Čísla jsou nižší, než by mnozí hráči očekávali. Zdá se však, že nejnovější titul Naughty Dog v této kategorii dominuje. 

Podle trofejí, které hráči s postupem hry odemykají se ukázalo, že TLoU2 dokončilo celých 58% všech hráčů, čímž hra překonala Final Fantasy 7 Remake s 53,3% a God of War s 51,8%.

Pokud jste TLoU 2 ještě nehráli, nyní máte jedinečnou příležitost tuto hru zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.399,- Akce platí u vybraných prodejců do 15. září 2020.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

The Last of Us Part II je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno