Murder on Eridanos, druhé narativní rozšíření akčního RPG The Outer Worlds od studia Obsidian Entertainment, by mohlo dorazit dříve, než se očekávalo.

Akční RPG The Outer Worlds bylo vydáno v říjnu 2019 a od té doby se hra dočkala zatím prvního ze dvou přislíbených DLC. Peril on Gorgon nabízí hráčům šest hodin nového obsahu a až 15 pro hráče, kteří dokončili hru. A podle Metacritic si DLC u hráčů vedlo velmi slušně.

Po dokončení hry The Outer Worlds si hráči nepochybně všimnou, že na Halcyonově navigační mapě jsou stále uzamčeny čtyři planety: Eridanos, Hepahestus, Olympus a Typhon. Navzdory očekávání nebyla žádná z těchto oblastí k dispozici v Peril na Gorgon DLC, takže se očekává, že hráči budou konečně moci navštívit tato zajímavá místa v příští expanzi,  Murder on Eridanos.

Podle nejnovější finanční zprávy Take-Two Interactive se očekává zahájení druhého DLC pro The Outer Worlds v tomto fiskálním roce, který končí 31. března 2021. Definitivní datum vydání však stanoveno nebylo.

Přečti si  Pedro Pascal nebyl první volbou pro roli Joela v seriálu The Last of Us

Fanoušci, kteří sledují novinky o další expanzi The Outer Worlds, budou vědět, že příběh se točí kolem Halcyon Helen, postavy, která hraje ve fiktivní show hry Terror on Monarch, která pokračuje ve svém „posledním a nejlepším dobrodružství“ ve hře Murder on Eridanos. The Outer Worlds popisuje text protokolu pro sérii aetherwave show jako děsivou vizi budoucnosti, ve které musí Halcyon Helen zachránit kolonisty na Monarch.

Kromě toho lze o potenciálním obsahu DLC jen spekulovat. Planeta Eridanos, i když je uzamčena na mapě, stále poskytuje hráčům trochu informací. Je to plynný gigant s atmosférou bohatou na vodík, hélium a další vzácné plyny. Historicky se zdá, že slovo Eridanos pochází z názvu řeky zmíněné v řecké mytologii, Eridanus. Čerpání z popisu planety a ponoření se do tradice Eridanus vedlo některé k závěru, že Eridanos bude bažinatá pustina.

Přečti si  EA Motive údajně oživuje existující IP, zasvěcenci hovoří o Dead Space

The Outer Worlds je k dispozici pro PC, PS4, Switch a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno