11-bit Studios oznamuje, že survival hra zamíří na PlayStation 5 a Xbox Series X/S 10. května s 4K vizuály a úpravami uživatelského rozhraní.

Válečná survival hra This War of Mine od 11-bit Studios se v průběhu let dostala ke spoustě hráčům, zejména díky své výpravě, fundované hratelnosti a zajímavému pohledu na každodenní život běžných občanů v době války. Po svém úspěchu v průběhu let nyní přichází také na PS5 a Xbox Series X/S.

This War of Mine: Final Cut, oznámené prostřednictvím oficiálního Twitteru hry, bude vydáno pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S s nově aktualizovaným 4K vizuálem a úpravami uživatelského rozhraní pro snadnější hraní pomocí ovladačů. Port mají na starosti Crunching Koalas, kteří jsou známí portováním různých nezávislých projektů na konzole. Kromě výše zmíněných platforem bude hra při spuštění k dispozici v Xbox Game Pass.

Přečti si  Games with Gold na červenec, Xbox Game Pass a další novinky

Generální ředitel 11-bit studios Prezemek Marszal říká: Věříme, že je obzvláště důležité vzdělávat lidi o válečné realitě právě teď, zatímco jeho děsivá realita se stala každodenním bojem pro lidi, kteří jsou nám blízcí.Jsme hrdí na to, že nám nedávná sbírka This War of Mine pomohla vytvořit vlnu spontánní pomoci obětem války na Ukrajině, a doufáme, že budeme moci dále šířit naše protiválečné poselství s This War of Mine: Final Cut. 

This War of Mine: Final Cut  vyjde pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S 10. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno