Společnost THQ Nordic oznámilo, že i nadále roste a utratila více peněz za nové akvizice.

Spolu s oznámením o stavu připravovaných projektů týkajících se Metra,  Dead Island 2, Saints Row a TimeSplitters, odhalilo THQ Nordic také, že do svého portfólia získalo další studia.

Pravděpodobně nejzajímavějším studiem je Gunfire Games, které pracovalo na loňském Darksiders III a nyní se chystá na vydání souls like hry Remnant: From the Ashes.

THQ Nordic kromě Gunfire oznámilo i další dvě nové akvizice, první z nich je produkt Goodbye Kansas Game Invest, které zahrnuje investice do pěti herních studií – Palindrome Interactive, Fall Damage, Neon Giant, Kavalr a Framebunker. A rovněž v této transakci získali autorská práva k nadcházejícímu vydání hry Biomutant.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

A konečně, Milestone s.r.l. byla třetí oznámenou společností, kterou společnost THQ Nordic koupila. Milestone je italský vývojář, který se specializuje na vývoj závodních her, přičemž nejznámější jsou série MotoGP, MXGP a Ride.

Vzhledem k tomu, že společnost THQ Nordic oznámila na začátku roku, že vydělala na budoucí akvizice více než 200 milionů dolarů , žádný z těchto tahů by dnes neměl být tak překvapivý. Uvidíme, zda se utrácení THQ Nordic na nějaký čas zastavíi, nebo zda společnost za nedlouho oznámí další nákup.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno