Jedním ze základních stavebních kamenů RPG hry Monster Hunter: World je crafting, který vám přinese opravdu skvělé armory a zbraně.

Ve hře existuje opravdu velké množství různých řemeslných materiálů, které se shromažďují z nejvzdálenějších oblastí Nového světa. Ovšem některá z nich nelze nalézt tak přímočaře, jako v případě zabití největšího monstra v oblasti.

A tak pro vás máme několik typů jak nalézt ty méně dostupné materiály jako: Earth Crystal, Dragonite Ore a Herbivore Egg.

Earth Crystal v Wildspire Waste:

Earth Crystals získáte jako vzácný drop v Wildspire Waste.

Nejlepším místem na farmení je na jižním konci oblasti 6 na mapě, kde jsou čtyři uzly v těsné blízkosti. Pokračujte směrem na sever od oblasti 5 do oblasti 6 a odbočte vpravo, měli byste mít přímo před sebou dvě místa k těžení. Pak jděte přímo na jih do slepé uličky, tam by měly být další dvě místa.

Následně můžete počkat na jejich obnovu nebo se do lokace vrátit z tábora a znova těžit.

Dragonite Ore v Coral Highlands a Rotten Vale:

Na obou mapách jsou dobré farmící body, takže si můžete vybrat buď na základě vaší preference anebo podle toho jak daleko jste ve hře pokročili.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

V Coral Highlands je nejlepším místem pro těžbu místo na hranici mezi oblastmi 10 a 11, na západní straně oblasti 11. Pokud půjdete severozápadně od severovýchodního tábora tak byste měli vidět tři body vedle sebe. Jakmile je vykopete, můžete buď počkat na to, až se obnoví, nebo rychle odjedete z oblasti a poté do ní znovu vrátíte. Případně se můžete vydat na jih a shromáždit další tři kameny ve třech bodech v trojúhelníkovém průsečíku oblasti 8.

V Rotten Vale je nejlepším způsobem farmit na čtyřech těžebních místech, která jsou blízko sebe v oblastech 12 a 15. Přesněji se nachází na západní straně oblasti 12 a jižní vidlici oblasti 15.

Herbivore Eggs

Tato vejce musíte sbírat a fyzicky je přenést zpět do tábora, aniž byste s nimi ťukli, jinak prasknou. Za tato vejce můžete získat další odměny, a slouží také jako cíl pro questy.

Přečti si  Nová hra Donkey Kong vytvořená týmem Super Mario Odyssey by měla být oznámena na E3 2021

To, co musíte udělat, je vyhledat oblasti v mapách Monster Hunter: World s býložravci, jako je Aptonoth v Ancient Forest nebo Kelbi v Wildspire Waste a Coral Highlands. Následně musíte najít místa, kde se shromažďují a kde mají hnízda, zde pak naleznete tato vejce.

Dobré místa k vyhledávání jsou oblasti kolem prvních táborů, které jste nastavili v oblasti, jako je oblast 1 poblíž jihozápadního tábora v Ancient Forest a oblasti 1 a 4 ve Wildspire Waste.

Jakmile seberete vejce, tak se mírumilovní tvorové promění v agresivní monstra a vy se musíte z této oblasti dostat co nejrychleji, aby nedošlo k prasknutí vejce. Pomoci si můžete zbrojí armády Kulu, která má dovednost “Pro Transporter”. Nedělejte kotouly, ani si nenechte dojít staminu, jinak dojde k prasknutí vejce.

Doufáme, že vám tyto tipy pomohou k rychlejšímu získání lepší zbroje a vybavení pro další postup hrou.

Monster Hunter: World je nyní dostupný na PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno