Poprvé v historii obsahovala závodní série F1 od studia Codemasters i soupisku jezdců ze seriálu Formule 2. Právě tuto závodní disciplínu spadající pod FIA zasáhla o posledním závodním víkendu tragédie, která rozesmutnila celý závodní svět. Zranění, která utrpěl francouzský závodník a šampion GP3 Anthoine Hubert (23), nebyla sloučitelná se životem. Tragédie zasáhla i herní svět, kde hráči různými způsoby uctívají pilotovu památku.

S nastalou situací se musí vypořádat i studio Codemasters, jehož update měl doplnit letošní soupisku jezdců a monopostů F2. Nešťastný závod, který se jel v belgickém Spa, se řeší i na sociálních sítích. Hráči na Redditu postují screenshoty s BWT Arden F2, se kterým Hubert jezdil a se kterým v letošní sezóně zaznamenal výhru na legendárním okruhu v Monacu a na jeho domácím okruhu ve Francii.

R.I.P Anthoine Hubert. i did a 100% race around monaco where he got his first win from this season. Idea from u/JJS15 from F1Game

In memory of Anthoine Hubert i did a lap of Paul Ricard, where Anthoine got his second win of the season. Idea from u/JJS15 from F1Game

Hráči F1 2019 si také obarvují své vozy na růžovo, aby se co nejvíce podobaly monopostu, které skončilo rozmetané na rovince, která nasleduje krátce po vyjetí ze zatáček Eau Rouge a Raidillon.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Studio Codemasters minulý čtvrtek poodkrylo, co vše bude nadcházející update obsahovat, ale žádného časového rozmezí, kdy bude do hry přidán, jsme se nedočkali. Je očividné, že se obsah bude muset přepracovat a znovu projednat se závodními stájemi a korporací FIA.

F1 2019 je k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno