Nebude trvat dlouho a předplatitelé se budou moci na začátku příštího měsíce vrhnout do ulic Washingtonu DC v uzavřeném beta testu k akčnímu online RPG The Division 2.

Nyní se Ubisoft rozhodl vydat zbrusu nový trailer, který naznačuje obsah nadcházejícího testu, aby navnadil všechny fanoušky, kteří si hru předobjednali i ty, kteří budou mít to štěstí a budou vybráni z registrací do bety prostřednictvím oficiálního webu hry.

Dle traileru se hráči mohou těšit na: dvě hlavní mise, pět vedlejších misí, tři různé sekce Dark zóny pro PvPvE akci a možnost utkat se v PvP režimu Skirmish 4v4. A co víc, hráči budou moci také vyzkoušet část endgame obsahu s misí Invaded, která se odemkne 8. února, což nabídne šanci vyzkoušet si tři různé endgame loadouty specialistů na úrovni 30.

Přečti si  Activision teasuje postavy Ramba a John McClana pro Call of Duty: Warzone

Během této zkušební doby The Division 2, budou hráči moci vytvořit pouze jeden charakter, který nebude moci být smazán a jehož  vzhled bude generován různými přednastaveními vlastnostmi přizpůsobení, které poskytuje Ubisoft a které nakonec náhodně rozliší vzhled agentů. Navíc Ubisoft také informuje, že postup pro tento charakter bude během soukromého testu omezen na úroveň 7.

Jak se zdá, tak uzavřený beta test The Division 2 se chystá nabídnout hráčům opravdu značnou porci obsahu a také pomůže vývojářům vyladit případné chyby.

Tom Clancy’s The Division 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. března. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno