Úplně první herní trailer od EA Sports k nadcházející hře UFC 4 předvádí zcela nové dynamické údery a mnoho dalšího.

EA Sports se chystá na novou generaci v plné síle a většina jejich značek dostane svůj nový díl koncem tohoto roku, to však neplatí pro UFC. Dva roky po UFC 3 pracuje Electronic Arts na UFC 4 a nejnovější trailer upozorňuje na některé nové a vylepšené funkce hry.

S UFC 4 přinese EA Sports zcela novou technologii Real Player Mode (RPM) a vytvoří plynulý bojový zážitek založený na pohybech a fyzice.Technologie RPM je určena ke zlepšení téměř všech aspektů bojové mechaniky. S novými animacemi bude hra oproti předchozím dílům mnohem více realističtější.

Nový trailer odhaluje systém Ground & Pound, který útočníkovi umožňuje položit soupeře na zem a následně mu zasadit několik ran pěstmi. Nový systém poskytuje více možností jak pro obránce, tak pro útočníka, aby využil situaci ve svůj prospěch, což bude záviset na hráčově schopnosti správného načasování. Právě správné načasování rozhodne o tom, zda tyto těžké okamžiky vyhrajete, nebo ne. Cílem hry je přinést rychlou simulaci boje, stejně jako je tomu uvnitř oktagonu.

Přečti si  Metro Exodus: Enhanced Edition vyjde na PC příští měsíc

Kromě vylepšení hry má UFC 4 také nabídnout rozšíření herních módů zavedením zbrusu nového pouličního bojového režimu, který vás zavede na některá zajímavá místa.

UFC 4 vyjde na PS4 a Xbox One 14. srpna o verzi pro Next-Gen a PC zatím nejsou dostupné žádné informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno