Nejnovější trailer na hru Gotham Knights – akční RPG s otevřeným světem se zaměřuje na Boy Wondera v akci a nabízí letmé pohledy na jeho vybavení včetně boje a plížení.

Před uvedením Gotham Knights koncem tohoto roku předvedl vývojář WB Games Montreal spoustu gameplay záběrů z akčního RPG s otevřeným světem. V posledních týdnech jsme viděli dva ze čtyř hratelných superhrdinů v akci s Nightwingem a Red Hoodem a nedávno byl také vydán trailer zaměřený na Robina . Tak ten trailer je tady.

The Boy Wonder, alias Tim Drake, bude docela všestranná postava, pokud jde o hratelnost. Jeho čtvrťová hůl mu poslouží jako primární zbraň, kterou může používat různými způsoby. Kromě toho je Robin také expert, pokud jde o stealth a je také mistrným detektivem, podobně jako jeho mentor.

Přečti si  Saints Row je ve stavu GOLD

Zajímavé je, že může také použít technologii vytvořenou Justice League k teleportaci na krátké vzdálenosti, což slibuje, že to bude užitečná schopnost více než jedním způsobem. Mezitím se také předvádí hrstka jeho různých kostýmů , na které se můžete také podívat na nově vydaných screenshotech níže.

Gotham Knights vychází 25. října pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno