Oslavy započnou již zítra 21. května a potrvají do 10. června.

Jak ten čas letí. Jsou tomu už tři roky, co Blizzard vydal akcí nabitou FPS hru Overwatch. Během této doby se jí dostalo velké obliby u hráčů po celém světě, což potvrzuje vysoká sledovanost zahájení Overwatch League sezóny 2019, která dosáhla 13 milionů diváků. A tohle vše je potřeba náležitě oslavit.

Blizzard chce potěšit všechny příznivce Overwatch tím, že každý kdo se během oslav přihlásí do hry, obdrží zdarma Legendary loot box. Také nám bude umožněno si zahrát jednotlivé sezónní herní módy, jako jsou Lúcioball, Junkenstein’s Revenge nebo Mei’s Yeti Hunt. Jako další odměnou budou nové skiny, spreje, tanečky a jiné kosmetické úpravy. Kromě toho bude možné si zakoupit úpravy, které jsou dostupné pouze při sezónních či speciálních událostech. Můžeme se i těšit na šest nových legendárních skinů, 3 epické skiny a taneční kreace pro některé postavy.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Zatím byly odhaleny skiny pro D.Vu a Winstona.

Blizzard chce při příležitosti oslav přilákat i nové hráče tím, že Overwatch bude pro všechny zdarma od 21. do 28. května.

Víme kdy, a víme co nás čeká – let’s get the party started!

Overwatch je dostupný pro PC, Playstation a Xbox.

2 KOMENTÁŘE

  1. Díky za pěknou novinku. Vyzkouším!

    Škoda že Overwatch vždycky byl a vždycky bude toxickej.
    Mě to baví i tak, i když po chvilce si člověk musí dát pauzu, jinak by to nedopadlo dobře :o). Pár dobrejch rad k boji s toxickýma hráčema jsem našel tady:

  2. Díky za komentář, a taky za zajímavý článek v něm. 😉
    Já se musím přiznat, že jsem se, díkybohu, ještě s toxic hráči nesetkal, ale to bude tím, že zatím nemám za sebou moc competitive akcí. 😀
    Jinak za mě je to ideální hra FOR FUN.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno