Trine 4 The Nightmare Prince, je již nějaký ten týden v rukou hráčů a nám se podařilo kromě recenzované Switch verze získat také verzi pro PC. Rozhodli jsme se proto obě tyto verze porovnat.

Naši recenzi na hru, která nešetří chválou a v níž si hra vysloužila skvělou devítku jste si mohli přečíst před měsícem. Nyní se podíváme na to jak moc je Switch verze oproti nejlepší PC verzi jiná.

Hned z kraje musím říci, že mě vývopjáři z  Frozenbyte příjemně překvapili tím jak minimální rozdíly v obou verzích jsou. Hra na Switchi dosahuje opravdu skvělých výsledků, kromě toho, že se hra ovládá stejně skvěle, tak kupodivu netrpí ani žádnými zásadními technickými kompromisy. Hra běží po celou dobu plynule bez známek propadů snímků.

Jediným místem tak zůstává grafika, která oproti PC verzi na maximální nastavení má sice nižší detaily a trochu šetří na světelných efektech, ale není to nic dramatického, jak tomu bývá u jiných her. Ano, sice se jedná o plošinovou hru, ale i zda je stále velké množství detailů, které jsou na Switchi jasně čitelné. Ostatně můžete sami posoudit ve výše přiloženém srovnávacím videu a několika obrázcích níže, kde si můžete povšimnout například velmi citlivě zaměněných rostlin.

Přečti si  Biomutant předvádí zajímavý boj a průzkum v otevřeném světě

Trine 4: The Nightmare Prince je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno