Během konání letošního Gamescomu si nás na kobereček pozvala i společnost SEGA, která se pochlubila s novým dílem legendární série Total War Saga, která je, jak už předvídaly úniky, zasazena do starověkého Řecka v době bronzové a stojí za ním již dobře známé studio Creative Assembly.

A právě jeden ze zaměstnanců tohoto britského studia si pro nás připravil krátkou prezentaci připravovaného pokračování série Total War Saga s podtitulem Troy.

Během prezentace zaznělo několik zajímavých faktů a my se tak dozvěděli, že hra je ve vývoji něco málo přes rok a pracuje na ní 6 oddělených týmů. Mapa světa, která má pro hráče v rukávu několik novinek, má být odhadem trojnásobně větší než u minulého dílu. Ve světě se bude nacházet 8 frakcí, se kterými můžete buď vyjednávat, obchodovat nebo s nimi bojovat. Své místo zaujmou i náboženství a mýty, i když ne v takové pozici, ve které bychom je jako hráči čekali.

Přečti si  HyperX uzavřel globální partnerství s Riot Games pro VALORANT Champions Tour

Hráči, kteří jsou s Total War sérií obeznámeni, nebudou jistě překvapeni tím, že Troy bude po svých hráčích vyžadovat vylepšování vesnic, výzkum ři zabírání území. Peníze zde nebudou hrát absolutně žádnou roli a kšeftovat se tak bude pouze s přírodními zdroji.

Bradda Pitta tu nečekejte, ale legendárního Achilles samozřejmě chybět nebude. Horkokrevný hrdina vám bude pomáhat především proti základním jednotkám a jiným nepřátelským hrdinům, mezi které patří například Minotaur.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno