Alan Hartman ze studia Turn 10, oznámil na oficiálním blogu, závodní hra Forza Motorsport 7 bude očištěna od loot boxů.

Hartman také potvrdil, že placené žetony nebudou součástí nadcházející závodní hry Forza Horizon 4, kterou studio Turn 10 pomáhá vyvíjet.

Od uvedení titulu na trh jsme vydali více než 15 hlavních aktualizací Forza Motorsport 7, které obsahovaly vylepšení ve všech aspektech hry. V rámci updatů jsme do hry přidali řadu vozů od výrobců, jako jsou Porsche, Honda a Ford, které jsou k dispozici všem hráčům Forza Motorsport 7 zdarma. Výsledkem je hra, která je hlubší, otevřená, zábavnější a citlivější a je reprezentativnější pro komunitu Forza než kdy předtím. Máme ještě spoustu skvělých věcí, které do této zábavné závodní hry chystáme přidat, jako například experimentální drag race, nebo driftování.

Nyní přicházíme s informací, že po pečlivém zvážení jsme se rozhodli zcela odstranit loot boxy, které byly zdrojem kontroverze a ty nebudou součástí nadcházející hry Forza Horizon 4. Vzhledem ke složitosti odstranění loot boxů ze hry, se zachováním přístupu ke všemu Driver Gearu, Modům a Badgetům, očekáváme, že tento proces bude dokončen v zimě tohoto roku. Již nyní jsme učinili první kroky tím, že došlo k odemčení více než 100 dříve uzavřených “exkluzivních” automobilů a zadruhé úplným odstraněním vozů z výherních balíčků ve hře. V současné době již výherní balíčky neobsahují žádná konkurenční zvýhodnění.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Nutno poznamenat, že je velmi příjemné slyšet, že i další hry se zbavují loot boxů, které jsou kontroverzním tématem ve hrách a dokáží rozdělovat herní komunitu.

Forza Motorsport 7 je nyní k dispozici na Xbox One a Windows 10 PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno