Bývalý vývojáři z Criterion Games stojící za úspěšnou arkádovou závodní hrou Burnout Paradise nyní pracují v Three Fields Entertainment, které oznámilo dvě nové závodní hry.

Konkrétně Alex Ward a Fiona Sperry prozradili, že aktuálně pracují na hrách Danger Zone 2 a Dangerous Driving, které mají vyjít na PC, PS4 a Xbox One. A jak vidno, tak obě tyto hry vychází prívě z Burnout Paradise.

Danger Zone 2 bude následovníkem prvního dílu z minulého roku, ale teď už  se nebude odehrávat jen v podzemních garážích, ale i venku, kde budou mít hráči mnohem větší prostor a budou zde moci využívat driftování, i boost. Přibydou i nová auta a různé úkoly. Autoři slibují 26 levelů a 17 prostředí v USA, Británii a Španělsku. Hra vyjde již v červenci.

Dangerous Driving bude skutečným následovníkem Bunout Paradise nabídne rozsáhlé tratě, závody s protivníky, driftování, boosty i ničení soupeřů stejně jako tomu bylo v Burnout. Bližší informace bychom se měli dozvědět v následujících měsících před vydáním hry, které je naplánováno na zimu tohoto roku. Tvůrci o tomto titulu hovoří jako o svém nejambicióznějším, který jejich studio zatím kdy vytvořilo.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

DANGER ZONE 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One v červenci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno