Tyler "Ninja" Blevins dosáhl na Mixeru masivního milníku v počtu odběratelů
Domů » Doporučené » Tyler „Ninja“ Blevins dosáhl na Mixeru masivního milníku v počtu odběratelů

Tyler „Ninja“ Blevins dosáhl na Mixeru masivního milníku v počtu odběratelů

7.8.2019
Publikoval:

Populární Fortnite streamer Ninja minulý čtvrtek oznámil, že skončil se streamováním na Twitchi a přešel na konkurenční platformu Mixer od Microsoftu.

Nyní dosáhl neuvěřitelného počtu nových odběratelů a to za méně než jeden týden. Dnes odpoledne oznámil Ninja nový milník na svém Twitteru. Ninja oficiálně dosáhl 1 000 000 odběratelů. Streamer udělal skok z nuly na milion za pouhých šest dní.

Zdá se, že lukrativní obchod ve výši 6 milionů dolarů, který Mixer k nalákání populárního streamera nabídl, byl užitečnou investicí.

Ninja za posledních pár dní již dosáhl několika neuvěřitelných úspěchů. První přišel v pátek, kdy streamer dosáhl 100 000 odběratelů a následně udělal svůj první stream na Mixeru.

Dnes jsme u Mixéru dosáhli 1 000 000 aktivních odběratelů ^ – ^ děkuji za veškerou neuvěřitelnou podporu. Už dlouho jsem se necítil tak dobře.

Přečtěte si  Autor knih Metro potvrdil účast na další hře v této sérii

Za úspěchem zcela jistě stojí také fakt, že Mixer nyní nabízí na Ninjův kanál měsíční předplatné zdarma.

Jak se zdá, tak Microsoft tímto krokem otřásl streamující komunitou a to i přesto, že se mohl na první pohled zdát jako velmi riskantní. Poté, co Ninja oznámil změnu, následovali ho i někteří další streameři a spolu s nimi i jejich fanoušci. Ninja měl během svého prvního streamu na Mixeru skvělých 80 000 zhlédnutí.

Co na to Twitch?

Zdá se však, že Twitch se odchodem nijak netrápí a má v této situaci smysl pro humor. Streamující gigant nahradil Ninjův kanál veselým odkazem na Maria, který říká: „Ninja, kterého hledáte, je v jiném zámku.

Přečtěte si  Need for Speed Heat se představuje v prvním traileru

A co vy, myslíte si, že by mohli na Mixér odejít i někteří populární čeští streameři?

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Twitch na chvíli propagoval na bývalém Ninjově kanálu pornografii

Začátkem tohoto měsíce světoznámý streamer Ninja, oznámil, že končí se...