Populární Fortnite streamer Ninja minulý čtvrtek oznámil, že skončil se streamováním na Twitchi a přešel na konkurenční platformu Mixer od Microsoftu.

Nyní dosáhl neuvěřitelného počtu nových odběratelů a to za méně než jeden týden. Dnes odpoledne oznámil Ninja nový milník na svém Twitteru. Ninja oficiálně dosáhl 1 000 000 odběratelů. Streamer udělal skok z nuly na milion za pouhých šest dní.

Zdá se, že lukrativní obchod ve výši 6 milionů dolarů, který Mixer k nalákání populárního streamera nabídl, byl užitečnou investicí.

Ninja za posledních pár dní již dosáhl několika neuvěřitelných úspěchů. První přišel v pátek, kdy streamer dosáhl 100 000 odběratelů a následně udělal svůj první stream na Mixeru.

Dnes jsme u Mixéru dosáhli 1 000 000 aktivních odběratelů ^ – ^ děkuji za veškerou neuvěřitelnou podporu. Už dlouho jsem se necítil tak dobře.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Za úspěchem zcela jistě stojí také fakt, že Mixer nyní nabízí na Ninjův kanál měsíční předplatné zdarma.

Jak se zdá, tak Microsoft tímto krokem otřásl streamující komunitou a to i přesto, že se mohl na první pohled zdát jako velmi riskantní. Poté, co Ninja oznámil změnu, následovali ho i někteří další streameři a spolu s nimi i jejich fanoušci. Ninja měl během svého prvního streamu na Mixeru skvělých 80 000 zhlédnutí.

Co na to Twitch?

Zdá se však, že Twitch se odchodem nijak netrápí a má v této situaci smysl pro humor. Streamující gigant nahradil Ninjův kanál veselým odkazem na Maria, který říká: „Ninja, kterého hledáte, je v jiném zámku.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

A co vy, myslíte si, že by mohli na Mixér odejít i někteří populární čeští streameři?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno