Ubisoft Montreal, studio, které stojí za některými z nejdůležitějších her francouzského vydavatele, včetně Assassin’s Creed, Far Cry a Watch Dogs, zjevně zrušilo hlavní neohlášený projekt, který byl tři roky ve vývoji. 

Tuto informaci sdělil na Twitteru programátor Ubisoft Louis de Carufel. Právě jsem se dozvěděl, že projekt, na kterém pracuji poslední 3 roky, byl zrušen. 

To je těžká zpráva, protože se všemi těmito lidmi pracuji zhruba 7 let, během nichž jsme vydali Watch Dogs i Watch Dogs 2.

Naštěstí podle Carufela nikdo, kdo pracoval na záhadném projektu, neztratí práci a místo toho bude přeřazen na jiný projekt Ubisoft Montreal. Zajímavostí je, že na tomto zrušeném projektu pracovalo přes 200 lidí, takže  se skutečně nejednalo o nic malého.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Dobrou věcí při práci na @UbisoftMTL je, že nikdo v týmu neztratil práci! Každý jeden z 200+ lidí v týmu bude přidělen ke stávajícímu projektu ve studiu (je jich více než 15). Dokonce si můžeme vybrat, kterému z nich dáváme přednost!”

I když jsou to nepříjemné zprávy, tak to beru jako příležitost naučit se pracovat s novým enginem a poznat nové lidi. Některé projekty  vyjdou v roce 2020, zatímco na jiných práce teprve začínají. Bude to těžká volba!

Jason Schreier z Kotaku má k dispozici drby, které odhalují některé podrobnosti o zrušené hře na ResetEra.  Zdá se, že právě zrušená hra není Pioneer o které se dříve spekulovalo u Watch Dogs 2 a nejednalo se ani o hru ze série Splinter Cell, takže můžeme zůstat relativně klidní. Zrušená hra byla nová IP od týmu Watch Dogs, která měla být Destiny-like live-service game.

Vždy je trochu smutné dozvědět se o tom, že některá hra, která je dlouhé roky je nakonec zrušena, ale mnohdy k tomu mají vývojáři a vydavatelé dobrý důvod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno