Ubisoft oznámil 5 titulů pro PlayStation 5 a Xbox Scarlett
Domů » Hry » Novinky » Ubisoft oznámil 5 titulů pro PlayStation 5 a Xbox Scarlett

Ubisoft oznámil 5 titulů pro PlayStation 5 a Xbox Scarlett

Výkonný ředitel a spoluzakladatel Ubisoftu Yves Guillemot si včera moc příjemně popovídal s novináři a investory. Díky rozhovorům se na veřejnost dostala nejen zajimává čísla ohledně financí studia, ale došlo i na připravované tituly a odůvodnění nedávných odkladů her jako Watch Dogs Legion.

U nedávno odložených titulů Watch Dogs Legion, Rainbow Six: Quarantine a Gods & Monsters bylo potvrzeno, že vyjdou jak pro aktuální generaci konzolí, tak i pro nadcházející. V přípravě jsou i další dva tituly, jejichž jména se přísedící nedozvěděli.

“The five titles, yes, they will be on this generation and the next generation, and they will take full advantage all the new features that are coming with the machines, which are actually going to be extremely interesting for players.”

Yves Guillemmot

Sony i Microsoft chystají své konzole na konec roku 2020 a lze tak očekávat, že v jejich playlistu budou i výše zmiňované hry od francouzského Ubisoftu.

Přečtěte si  Obsidian Entertainment na X019 údajně oznamí novou IP

 

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů