Anthem od vydání v prosinci 2018 příliš nezazářil, ale jak se zdá, tak vývojáři, ani vydavatel to s hrou skutečně nevzdávají, alespoň prozatím. Na vánoční svátky se totiž chystá spuštění události nazvané Icetide.

Jak již název samotný napovídá, tak tato událost bude probíhat v zasněžené krajině Anthemu. Vývojáři již provedli test události prostřednictvím veřejného testovacího serveru (PTS), který se připravuje na debut této události v následujících týdnech.

Včera byl poslední den, kdy si hráči mohli prohlédnout  testovací server Anthemu, aby Bioware získal zpětnou vazbu o tom, co v tomto eventu funguje a co ne. Test s omezeným časem však také dal hráčům dobrou představu o tom, co očekávat, až bude event spuštěn a Icetide skutečně dorazí do Fort Tarsis. 

Podle BioWare a EA je Icetide událostí oslavovanou lidmi z Bastionu; je to doba “, kdy jsou i zapařené džungle pokryty přikrývkou sněhu, zamrznou jezera a led se shromažďuje na dobu, kdy se vrátí teplejší dny. Samotné Fort Tarsis bude svátečně vyzdobeno, ale i přes všechno veselí, bude na hráče stále číhat mnoho nebezpečí. Icetide s sebou také přinese „jedinečné zimní odměny“.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Kromě toho PTS představila lokalizované “Snow Globe Storms” a novou událost Time Race, která se objevila každých pět minut.

BioWare ani EA zatím neoznámili přesný termín spuštění této události, ale očekáváme, že by měla odstartovat někdy v týdnech před Vánoci.

Athem je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno