I když jsme s odhalením Unreal Enginu 5 mohli dostat jistou představu o tom, jak by hry na PS5 mohli v budoucnu vypadat, společnost Sony toho zatím o svých nadcházejících titulech pro PS5 příliš nesdělila, to by se ovšem mohlo změnit dříve, než si mnozí myslí.

V nové zprávě od Venture Beat se uvádí, že Sony má v úmyslu uspořádat na začátku června nějakou PS5 akci. Zpráva konkrétně uvádí, že se společnost Sony v jednom okamžiku zaměřila na datum 4. června, ale to se nyní mohlo změnit.

Pokud jde o to, co bychom mohli během nadcházející události vidět, tak Venture Beat říká, že budou představeny pro příští generaci konzole Sony. Dle informací se nemá jednat jen o first-party tituly, ale také o hry třetích stran. Pokud jde o samotné odhalení konzole, tak zatím stále není jasné, že by k němu během akce mohlo dojít.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Zpráva dále uvádí, že Sony stále pracuje na sestavování dalších akcí, které s mají konat po celé léto. Jednou z nich je také srpnové vysílání State of Play, kde údajně uvidíme záběrů z aktuálních i next-gen titulů, které se pro fanoušky PlayStationu připravují.

Přesto, jak se ve světě věci rychle mění je dosti možné, že by Sony ještě mohlo na rychlo své plány změnit.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno