Naughty Dog se při svém pátém výročí ohlíží za skvělou akční adventurou.

Uncharted 4: A Thief’s End  není jen jednou z nejlepších  her Uncharted  , je to také jedna z nejlepších her studia Naughty Dog. Tato akční adventura se samozřejmě těšila velkému úspěchu jak ze strany hráčů, tak i kritiků. 

U příležitosti pátého výročí vydání hry Naughty Dog publikovali retrospektivní článek , který nás vezme do zákulisí jejího vývoje a hovoří mimo jiné o tom, jak byly formulovány klíčové postavy a nápady hry. Je zajímavé, že na začátku článku vývojář potvrdil, že k dnešnímu dni si  Uncharted 4 stáhlo  a zahrálo přes 37 milionů jednotlivých hráčů.

Mějte na paměti, že tolik kopií hry se neprodalo, protože byla k dispozici předplatitelů, PS Plus a také se znovu a znovu objevuje na PlayStation Now, přičemž je třeba zohlednit i sdílení her. Bez ohledu na to je 37 milionů neuvěřitelně vysoké číslo a rozhodně na to může být Naughty Dog pyšné.

Přečti si  Far Cry 6, Resident Evil Village a další budou údajně podporovat AMD Fidelity FX Super Resolution

Pokud jde o budoucnost série, zbývá zjistit, co přesně  Uncharted čeká. Nedávná zpráva uvádí, že v SIE Bend Studio byla vyvíjena nová  hra Uncharted  pod dohledem Naughty Dog, než byl projekt zakonzervován a Bend přešlo k vývoji nové IP.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno