S Uncharted 4 bylo jasné že se studio loučí s Nathanem Drakem proto vyvstala otázka nad tím jak a kolem koho se bude točit přídavek právě ke čtvrtému dílu.

Velmi se spekulovalo o Nathganově bratru Samovi a jeho samostatném putování. Snad nikdo do loňské E3 ani netušil, že hlavní úlohu v přídavku, ze kterého se nakonec stane samostatný titul převezme Chloe Frazer spoélečně s Nadine Ross, která v posledním díle stála právě proti Nathanovi.

Naughty Dog přiznali, že se aktuálně plně zaměřují na The Lost Legacy, na kterém pracují ti nejsilnější tvůrci ze studia. Zmínili také, že nezapomínají ani na The Last of Us 2 , které však kvůli plnému zaměření na The Lost Legacy postupuje velmi pomalu. To bude plnohodnotnou hrou, která nemá v názvu číslo, protože příběh Nathana Drakea byl ukončen. S tím souvisí i fakt, že ani Uncharted 4 ani The Lost Legacy neznamenají konec pro sérii, jako takovou. Naughty Dog tvrdí, že svět zlodějů a lovců pokladů je obrovský. Nabízí množství postav a příležitostí. Každá postava má svou historii, zkušenosti a zážitky, o kterých se dá mluvit. Proto Naughty Dog pochybují o tom, že by se značkou Uncharted skončili úplně.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Studio u The Lost Legacy upozorňuje, že jde o plnohodnotnou a stoprocentní hru i přesto, že cena není stejná, jako u Uncharted 4. Bude zde také segment, který bude podobný otevřené lokaci na Madagaskaru, kterou jsme mohli vidět v Uncharted 4.

Značku Uncharted má mít i vlastní film, ovšem s tím nemá studio nic společného a říka:

“Ano, opravdu nevíme specifika k filmu. Zaměřili jsme se na The Lost Legacy. Pokud máme být upřímní, fanoušci o filmu vědí pravděpodobně více, než my (smích). Nemáme nic společného s filmem, ani s právy, ani s tím, jak se s nimi zachází. V souvislosti s filmem pro nás neexistuje žádný referenční bod, ani kontrola či jiný dohled nad jeho kvalitou, “říká  Shaun Escayg z  Naughty Dog.

V případě Chloe a Nadine jde o jedny z největších charakterů značky, které zatím nemají uzavřené příběhy. Naghty Dog zatím neřekli, zda jde o poslední hru s těmito hrdinkami. Podle autorů to závisí na tom, zda tyto postavy přežijí a čím si navzájem projdou. Důležitá je také chemie mezi nimi, zda jedna z nich nezastíní tu druhou a podobně. V zájmu spoilerů však Naughty Dog raději neprozrazují více.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno