Podle nejnovějšího úniku databáze PlayStationu, existuje možnost, že Demon’s Souls dorazí na PS4, i když není jasné, co přesně to znamená pro budoucnost titulu.

Zpráva pochází z PlayStation Game Size, významného hráče, který v herní komunitě předvádí velikost souborů. Navzdory uvedení tohoto objevu do očí veřejnosti upozorňuje na to, že to neznamená, že Demon’s Souls zaručeně míří na PS4. Místo toho je velmi možné, že jde pouze o „malou testovací verzi pro vývojáře“ a „lze ji v případě potřeby zrušit“.

https://twitter.com/PlaystationSize/status/1405209617894883335?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1405209617894883335%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fdemons-souls-ps4-leak%2F

Na druhou stranu je možné, že spuštění Demon’s Souls na PS4 je hned za rohem – pokud jde o tyto položky databáze, je těžké říci, co Sony přesně plánuje.

Přečti si  NICKMERCS sdílí svůj Fara 83 loadout pro Warzone Season 4

Existuje dobrý důvod mít velké naděje na port, protože spousta dalších launch titulů pro PS5 si našla cestu ke stárnoucí PS4. Velmi málo titulů na PS5 je exkluzivních a protože Demon’s Souls je remakem původního titulu z roku 2009, PS4 by měl být více než schopný spustit zmírněnou verzi.

Dokud nedostaneme oficiální potvrzení přímo od Sony, je třeba k této informaci přistupovat s maximální opatrností. Nicméně další epizoda State of Play je hned za rohem s několika dalšími velkými oznámeními.

Pokud jde o Bluepoint Games – studio, které stojí za remakem PS5 – říká, že chce „ posunout hranice “ toho, co může dělat s další hrou. Říká se, že tým pracuje na masivním remaku Metal Gear a pravděpodobně není zapojen do procesu portování Demon’s Souls pro PS4. 

Otázkou také zůstává, zda se nakonec objeví i informace o tom, že Demon’s Souls vyjde pro PC, jak původně bylo uvedeno během loňského State of Play, které bylo zaměřeno na launch tituly pro PS5.

Přečti si  Ghost of Tsushima má letos údajně dostat samostatnou příběhovou expanzi

Situaci kolem Demon’s Souls a případných portech pro vás budeme nadále sledovat. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno