Majitelé konzolí PlayStation 4 a fanoušci her Hidea Kojimy již netrpělivě vyhlíží tiskovou konferenci Sony, která potvrdila, že na E3 přiveze Death Stranding, což potvrdil i samotný Kojima.

Všichni již doufají, že Hideo na E3 přiveze hratelnou ukázku své nové hry a všem ukáže, jak se vlastně tato zbrusu nová IP hraje. Ta má podle dřívějších vyjádření přinést řadu unikátních a ve hrách dosud nevídaných mechanismů.

Nyní se na internetu objevil únik informací, který má blíže popisovat multiplayerové a bojové prvky, které by se mohli ve hře po jejím vydání objevit.

Podle informátora, má hra nabídnout doslova tuny zbraní, zařízení, vozidel z několika ér lidstva od klacků, přes jednorázové muškety až po energetické meče. Únik také hovoří o tom, že když hlavní postava v určité časové ose zemře, tak bude tato konkrétní časová osa navždy uzavřena. Nicméně budou existovat “významné věci, které zapouzdří Samův příběh v této časové ose a bude klesat společně se Samem na dno oceánu, předtím, než se hráči znovu objeví a budou pokračovat v nové časové ose. Jakmile začnou hráči “znečišťovat oceán” tak to způsobí, že veškerý mořský život zanikne a vyplaví se na břeh.

Pokud jde o multiplayerové aspekty hry Death Stranding, tak dítě zobrazené v různých herních trailerech “je jediný subjekt… [který] způsobuje zkreslení času a překračování dimenzí, což je multiplayer. Zjevně jakmile se hráčská komunita vydá ke konci titulu, bude zapotřebí učinit celosvětové rozhodnutí a to zabít dítě, což by “navždy” ukončilo multiplayer v Death Stranding. Údajně rozhodnutí nechat dítě naživu umožní pokračování v multiplayerovém zážitku.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Únik dále naznačuje, že k PvP může dojít kdykoliv kdy vy a jiný hráč nechtěně překročíte časové harmonogramy při cestování časem. Tento konkrétní detail potvrzuje odhady fanoušků o černé díře, kterou fanoušci tipovali hned po prvním ohlášení hry. Informace dále naznačují, že konkrétní akce provedené hráči v jiných hrách “v určitých časových okamžicích” způsobí, že ve vaší hře vznikne “efekt motýlích křídel”, který přinese pozitivní nebo negativní vliv na hru, navíc k tomu může dojít kdykoli, tedy ať už budete, nebo nebudete hrát.

Vzhledem k tomu, že se jedná o únik informací je stále potřeba brát jej s jistou rezervou. Ovšem pokud je výše zmíněné pravda, pak hra není příliš daleko od svého dokončení.

Death Stranding se v současné době vyvíjí exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno