Rakouský online prodejce zveřejnil ve svém seznamu Grand Theft Auto 6, včetně okna pro vydání, které je stanoveno na tento rok.

Nevíme však, zda je to pravda nebo ne, protože jsme o tom oficiálně od Rockstar Games nic neslyšeli.

Vzhledem k tomu, že nová hra série Grand Theft Auto je v současné době pravděpodobně jednou z nejžádanějších her od mnoha hráčů, není divu, že se někdo snaží, aby to vypadalo, že hra vyjde někdy v tomto roce.

Samotné studio se zatím k ničemu nevyjádřilo a ani nic neoznámilo, takže není důvod očekávat, že únik bude pravdivý. Na druhou pokud chce Rocstar Games dosáhnout s novým dílem stejného úspěchu, jako  GTA V, pak kdy jindy by hra měla vyjít než právě v tomto roce a opět nejlépe na obě generace konzolí.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

Je až neuvěřitelné, že GTA V vyšlo v roce 2013 a dodnes se díky multiplayerové části jedná o jednu z nejprodávanějších her vůbec.

Již předešlé úniky hovoří o tom, že Studio pracuje na šestém dílu. Samotný dabér Trevora, Steven Ogg, uvedl během Q&A na Brazil Game Show 2019, že GTA 6 vyjde v letech 2020-2021. 

Únik o GTA 6 by samozřejmě mohl pomoci vybudovat pořádný hype, ale to samozřejmě bude muset být potvrzeno samotnými vývojáři, takže zatím se jedná pouze o nepotvrzenou spekulaci.

GTA V je nyní k dispozici na PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno