Zpět na EA PLAY Respawn neohroženě oznámil Star Wars Jedi Fallen Order, hra, která se zaměřuje na příběh místo multiplayeru.

Tato hra bude zřejmě zcela odlišná od všeho, co jsme mohli ze světa Star Wars od EA vidět. Po katastrofě s Battlefront a Battlefront 2 je Jedi Fallen Order více než vítanou hrou a tím, co EA možná opravdu potřebuje.

O hře není zatím z oficiálních zdrojů příliš známo. Disney nedávno uspořádalo akci “Star Wars”, kde se diskutovalo o hlavním obsahu souvisejícím s hrami, které vyjdou v roce 2019. Mezi nimi bylo samozřejmě také datum vydání Star Wars Jedi Fallen.

Podle informací získaných od jednoho uživatele Redditu, který se účastnil této akce by tato Star Wars hra od Respawnu měla být k dispozici v průběhu listopadu 2019. Příběh hry by měl být dle informací zasazen pět let po událostech Star Wars Revenge of the Sith. Hlavní postavou by měl být mladý Padawan jménem Cal, který přežil útok Jedi Order. Během příběhu se Cal setká s různými postavami z komiksů. Existuje několik dalších pozoruhodných detailů, o kterých se uživatel Redditu zmínil. Mezi ně patří například zmínka o 2. a 9. sestře, stejně jako řádu inkvizitorů, o kterých se krátce diskutovalo během prezentace. 

Ve světě Star Wars je 9. sestra, Dowutinkou, která sloužila inkvizitorům během raných fází galaktického impéria. Pracovala s Darth Vaderem, 6. bratrem a 10. bratrem, které doprovázela na planetu Mon Cala, kde měli najít a zavraždit nepřítele Impéria.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Řád inkvizitorů byl skupinou agentů citlivých na sílu, kteří pracovali pro Impérium. Jejich úkolem bylo vyhledat a zabít Jedie, kteří přežili Order 66. Disney také ukázalo během prezentace spoustu artworků ke hře, které bohužel nemáme k dispozici.

Na základě těchto informací se dá předpokládat, že EA bude v příštím roce připravena ukázat hru na EA PLAY.

Star Wars Jedi Fallen Order je aktuálně vyvíjeno na PC, PS4 a Xbox One s předpokládaným termínem vydání během Q4 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno