Od roku 2014 vydal Blizzard již řadu úchvatných filmečků a videí pro Overwatch, že mnohé napadlo, kdy se tato hra dostane na velká plátna, nebo do seriálové podoby.

Životopis manažera Activision Blizzard nyní naznačuje, že Blizzard skutečně prozkoumával možnost přivést na svět seriál Overwatch a pravděpodobně i Diablo.

Podle profilu LinkedIn Nicka van Dyka, který  má na starosti část Activision Blizzard zodpovědnou za vytváření televizních pořadů a filmů, byl osobně zapojen do vývoje a prodeje animované televizní show Overwatch. Předtím pracoval v Disney, kde hrál klíčovou roli při pomoci společnosti získat Pixar a zřejmě byl také u prodeje Diablo show v anime stylu Netflixu. 

Pokud je to pravda, potvrzuje se tím dlouhodobá spekulace, že Netflix na něčem z tohoto světa pracuje nebo pracoval. Profil van Dyk poznamenává, že televizní seriál Overwatch byl pouze „prodáván“, ale nedostal zelenou a Diablo bylo v určitém okamžiku „v předprodukci“. Blizzard neučinil žádné oficiální oznámení týkající se obou projektů, takže je možné, že ani jeden nikdy nespatří světlo světa. 

Overwatch je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno