Fanoušci Destiny se dostali ke kopii původního a nikdy neuveřejněného soundtracku pro první díl Destiny s názvem “Music of the Spheres”.

Tento hudební doprovod i navzdory tomu, že na něm spolupracoval Paul McCartney byl ze hry trvale vyřazen a společností Activision neměl být nikdy uvolněn. Soundtrack je nyní k dispozici na Soundcloudu a také na Youtube, které je níže v novince.

Výsledek obrázku pro destiny Music of the Spheres

Soundtrack má přibližně 50 minut a obsahuje 8 stop.  Na tomto soundtracku pracoval Martin O’Donnell, dlouholetý skladatel Bungie společně s McCartneym a Michaelem Salvatoriem.

Paul McCartney na soundtracku pracoval ještě dříve, než hra vůbec dostala své jméno. Součástí měla bý také píseň “Hope for the Future”, kterou později vydal jako vlastní singl.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

O’Donnell byl s Bungie vyhozen v dubnu 2014, pět měsíců předtím, než se začalo Destiny prodávat. Později vedl soudní spor se studiem o nevyplacené mzdy a podíl na zisku, který vyhrál a studio mu je následně muselo vyplatit.

O’Donnell začal před měsícem tiše podněcovat ty jež původní sountrack měli, aby jej sdíleli s veřejností. Tím došlo k odhalení téměř stovky kopií tohoto soundtracku. O’Donnell řekl, že nemá sebemenší pravomoc povolit někomu tuto hudbu sdílet, ale také mu nikdo nemůže zabránit aby dotyčným dal své požehnání.

Music of the Spheres obsahuje následující stopy: “The Path,” “The Union,” “The Ruin,” “The Tribulation,” “The Rose,” “The Ecstasy,” “The Prison” and “The Hope.”

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

https://youtu.be/WYz3tQb77y4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno