Na internet včera unikla fotografie devkitu PS5, která potvrzuje předchozí spekulace o případném designu konzole příští generace od společnosti Sony.

Je toto opravdu PS5? Tak přesně tuto otázku jsme si mohli položit již před několika měsíci, když se poprvé na internetu objevil obrázek. Dnes jsme o něco blíže faktu, že onen obrázek připomínající vesmírnou loď byl skutečně tím, jak vypadá devkit PS5 společnosti Sony.

S fotografií přichází na Twitter účet ZoneOfTECH, který o Dev Kitu detailněji hovoří ve videu.

Mezi tím přišli s fotografií také  BenjiSales, kteří před nějakou dobou hovořili o technických specifikacích PS5 devkit a prohlašovali, že GPU konzoly příští generace bude téměř 13 teraflopů.

Nové fotografie zobrazují pouze přední část devkitu, kde najdeme logo PlayStationu, ale bez označení PS5, s označením prvního prototypu, který na prodej. K vidění jsou také větrací otvory disková jednotka, různá tlačítka a přepínače a spousta portů USB. o vše již bylo na patentovém obrázku ze srpna.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

 

Nejzajímavější je výrazný V-design uprostřed konzole. V minulosti se spekulovalo o tom, zda bude toto V představovat římskou číslovku 5 a tedy také odkaz na název PlayStation 5.

Jak již bylo mnohokrát řečeno, stále se nejedná o konečnou podobu finální PS5, ale o devkit, který mají vývojáři k dispozici, aby mohli pracovat na hrách pro PS5.

PlayStation 5 bude v prodeji na konci roku 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno