Přes všechen svůj kritický a komerční úspěch, který zanechalo Hogwarts Legacy, bylo dost lidí zklamáno tím, že hra neobsahovala famfrpál, ale již víme, že WB Games mají s tímto fantasy sportem svoje plány. Chystaná sportovní hra pro více hráčů byla oznámena v dubnu pro PC a konzole a zatím nemá datum vydání.

Začátkem tohoto roku společnost oznámila  Harry Potter: Quidditch Champions, plnohodnotný samostatný multiplayerový titul, a přestože v té době nebyla ukazována žádná hratelnost, některé se nyní začaly objevovat online.

V současné době probíhá uzavřená beta pro famfrpálové šampiony, ačkoli jeden uživatel zdánlivě porušil NDA a nedávno nahrál a streamoval spoustu záběrů na Twitch. Záběry, které unikly, předvádí kompletní zápasy s působivými vizuálními prvky, přičemž kromě samotného sportu jsou předvedeny také pomocné mechaniky a systémy, jako je přizpůsobení, které zahrnuje možnosti výběru role, změny vzhledu postavy, oslavy gólů, koště, vylepšení a více. Bohužel aktuálně již byly záběry odstraněny, ale máme pocit, že Warner Bros zde doufá v hit ve stylu Rocket League. Ani bychom se nedivili, že by hra mohla být free-to-play.

Přečti si  Záložní zdroj podceňuje většina českých gamerů: Riskují tím přerušení hry i poškození drahého vybavení

Pokud jde o to, kdy budou WB Games a vývojáři Unbroken Studios připraveni hru oficiálně předvést, to se teprve uvidí, i když na základě uniklých záběrů ze hry se zdá, že se to pěkně formuje.

Harry Potter: Quidditch Champions je ve vývoji pro PC a konzole a zatím nemá datum vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno