Fanoušci a majitelé Monster Hunter: World si již nyní mohou stáhnout nový již dříve oznámený update s označením 2.0, který ve hře balancuje zbraně a a také bezplatně přidává nové monstrum, kterým je Deviljho.

V současné době zatím není žádný quest, který by byl s tímto monstrem spojený, ale hráči, kteří touží porazit nové monstrum by měli vyrazit do Ancient Forest a hledat na mapě tento symbol “??”. Každá oblast obsahující tento symbol je znamením, že právě tam na Deviljho narazíte.

Příchod Deviljho sebou přináší také zcela novou sadu armoru a zbraní, přičemž k dispozici bude jedna nová zbraň pro každou ze 14 tříd a to včetně alfa a beta verze armoru. Hlavními perky armoru potom jsou: partbreaker, latent power, handicraft a speed eating, což potěší především hráče, kteří z monster rádi ulamují roky a sekají ocasy. Mnoho ze zbraní vyrobených pomocí surovin z Deviljha mají nejvyšší raw damage ve hře, ovšem vykoupenou negativní affinitou.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Nové vybalancování zbraní přineslo následující změny: velké meče jsou nyní ještě silnější při použití útoků úrovně 2 a úrovně 3 charged attacku, kladiva mnohem častěji omračují a přepínací sekery garantují špunty do uší při použití discharge attacku. Vybalancování zbraní je spíše drobnějšího rázu, ale  téměř všechny jsou zaměřeny na to, aby měli delší výdrž.

Update také řeší problém s trollujícími hráči, kteří vás po zlikvidování monstra nenechali sebrat loot. Nyní se všichni hráči po dokončení mise stávají naprosto imunními vůči všem úderům a to včetně bomb z Bazelgeuse.

Monster Hunter World je nyní pro PS4 a Xbox One. Verze pro PC se objeví na podzim tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno