Nejnovější update pro Star Wars Battlefront II nese označení 1.1 a přidává novou mapu pro režim Blast, nový TIE Fighter, vyladění některých hrdinů a další drobné opravy.

Herní režim Blast je rychlý deathmatch 10-na-10, který se bude nyní odehrávat také na mapě Crait, kterou můžete znát jako jako jeskyni u solné pláně na planetě Hoth, kde Luke Skywalker stanul proti flotile prvního řádu ve filmu The Last Jedi.

Součástí updatu je také nová stíhačka TIE interceptor Iden Versio, která je mnohem odolnější než standardní Interceptor a disponuje schopností Inferno Leader, která odhalí vašim spoluhráčům pozice nepřátelských stíhaček, které jsou v okamžiku odhalení mnohem zranitelnější. Jako hrdinská loď má také možnost vylepšení pomocí karet.

Přečti si  Biomutant bude 12-15 hodin, pokud budete spěchat, v opačném případě vás hra bude bavit více než 65 hodin

Vyladění se dočkal i hrdina Finn, především pak jeho blaster EL-16, kterému byla snížena účinnost poškození z 65 na 45. Podobného nerfu se dočkala i Boba Fettova raketová hráz.

Nově se po vzoru Battlefieldu i zde objevuje noční varianta jedné z map zasazené do města Mos Eisley na Tatooine.

Update také opravuje další řadu spíše drobnějších chyb. Řada problémů, na které si komunita neustále stěžuje, ale nadále přetrvává.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno