Novinka přichází s množstvím změn zbraní, úprav, oprav chyb a některých příprav na nadcházející crossoverovou událost Operation Monarch.

Activision vydal nový patch pro Call of Duty: Warzone a Vanguard, který přidává spoustu změn do řady zbraní, různé úpravy doplňků a vozidel a další, což také zahrnuje přípravné práce na nadcházející crossoverové události Operation Monarch pro Warzone.

Nová aktualizace je zcela na straně serveru a nevyžaduje žádné stahování ze strany hráče a obsahuje úpravy zbraní pro Call of Duty: Vanguard, jako je snížení poškození AK-47, zvýšení dosahu poškození AS44 a mnoho dalšího. Samozřejmě běžné opravy chyb. Byly také zavedeny opravy určitých zbraní, aby získaly zamýšlené XP, a opravy vzhledu těch, které zakrývají výhled.

Přečti si  Oznámení data vydání God of War Ragnarok se zjevně opozdilo

Navíc, obrněný vůz dostal vlastní tolik potřebnou úpravu, se sníženým zdravím a odolností – nicméně je samozřejmě stále lepší než nákladní vůz a poškození jeho věže bylo sníženo na 40%.

Poznámky k opravě aktualizace obsahují vyčerpávající podrobnosti týkající se všech nových změn, takže se na ně nezapomeňte podívat zde.

Call of Duty: Warzone a Vanguard je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno