Každý ze čtyř hratelných hrdinů má své vlastní jedinečné variace cutscén a příběhových momentů, říkají vývojáři.

Batman je možná mrtvý ve hře Gotham Knights, ale jeho místo zaujímají čtyři jeho chráněnci, přičemž všichni jsou hratelní Batgirl, Robin, Nightwing a Red Hood. Akční RPG s otevřeným světem umožní hráčům libovolně přepínat mezi těmito postavami a potažmo také nikdy nepřepínat z jedné na druhou. Zajímavým vedlejším produktem je, že vyprávění hry se bude upravovat podle toho, za koho hrajete.

To zase znamená, že jediné zahrání Gotham Knights nebude stačit k tomu, abyste viděli veškerý obsah příběhu ve hře. V rozhovoru pro časopis PLAY to potvrdil i herní ředitel Geoff Ellenor.

Neuvidíte to všechno během jednoho zahrání,” řekl. “Jen proto, že je tam tolik obsahu, který je jedinečný pro hrdinovo vnímání toho, co se děje a co se stalo.”

Přečti si  Samsung od příštího roku nabídne Xbox Game Pass i u modelových řad televizorů z roku 2021

Pokud jde o cutscény, režisér kinematografie Wilson Mui vysvětlil, že zatímco se scény budou odehrávat podobným způsobem, hráči uvidí změny podle toho, za koho v daný okamžik hrají.

Strukturálně budeme mít velmi podobnou scénu, která celkově zapadá do proudu pro každou postavu, ale každá postava má svou vlastní verzi,” řekl Mui. „Takže, víte, jinak se pohybují, jinak mluví, mají různé historie se všemi různými postavami, umožňuje nám to udělat scénu, která by byla jejich verzí. Pokud byste se měli podívat a hrát za Batgirl, dostanete verzi Batgirl, ale pokud budete hrát za Robina, dostanete Robinovu verzi stejné scény. Někteří z nich jsou si velmi podobní v tom, jak to dělají, ale budou mít malé jemné rozdíly.

Přečti si  Vývojáři A Plague Tale momentálně nemají žádné plány na třetí hru

Gotham Knights má vyjít 21. října pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno