Hitman 2 je nadcházejícím titule společnosti IO Interactive, který bude nově vydán společností Warner Bros. Interactive Entertainment a série tak zažije od roku 2016 částečný restart.

Až dosud studio neposkytlo mnoho detailů o tom, jak se bude pokračovaní vlastně hrát a jaké všechny možnosti a mechaniky dostupné z předchozích epizod, budou přeneseny do nové hry. Na to nám do jisté míry odpovídá včera vydaný trailer, který ukazuje některé klíčové přírůstky.

IO Interactive o něco více vykreslili minimapku, kterou budou mít hráči k dispozici, , ale jedním z hlavních nových prvků je mřížka, která zobrazuje přesné zorné pole jednotlivých bezpečnostních kamer. Vypadá to, že projití před kamerami způsobí, že se Agent 47 dostane do problémů, i když má na sobě dobrý převlek, takže hráči budou muset být více ostražití. Předpokládá se, že mřížky kamer budou viditelné pouze v případě použití Instinkt schopnosti, kdy mohou hráči vidět také nepřátelé za stěnou.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Zároveň IO Interactive přidala užitečnou novou funkci, kterou studio označuje jako Picture-in-Picture. Během hraní občas vidíte, že na obrazovce se objeví malé okno, které je zdrojem informací v reálném čase informující o tom, co dělají další postavy v misi.

Další novinkou je potom získání živého záběru někoho, kdo objeví tělo, které jste nechali ležet na volném prostranství. To je mnohem více informativní, než jen pouhý nápis “Body Found”. Díky programu Picture-in-Picture budete přesně vědět, co jste udělali.

Před několika dny byl také vydán teaser trailer na Jungle mapu.

Hitman 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 13.listopadu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno