V Hogwarts Legacy pravděpodobně Brumbál nebude
Domů » Doporučené » V Hogwarts Legacy pravděpodobně Brumbál nebude

V Hogwarts Legacy pravděpodobně Brumbál nebude

Je nepravděpodobné, že Brumbál bude zahrnut do kouzelnického RPG Hogwarts Legacy navzdory časovému zasazení hry.

Hogwarts Legacy je nadcházející RPG od Avalanche Software zasazené do čarovného světa Harryho Pottera, které se odehrává zhruba sto let před událostmi v knihách. Na základě jeho traileru se hráči ujmou role bradavického studenta, když budou chodit na hodiny čar, získávat nové přátele, prozkoumávat pozemky a starat se o fantastická zvířata.

Vzhledem k tomu, že se Hogwarts Legacy odehrává na konci 19. století, se mezi fanoušky Harryho Pottera spekuluje o tom, zda by ve hře mohl být Albus Brumbál jako NPC, který by v té době byl také bradavickým studentem. Existují však důkazy, které naznačují, že Hogwarts Legacy nebude zahrnovat Brumbála, a existují také důvody, které by mohly být pro novou hru dobré.

Zatím vyšlo najevo, že Hogwarts Legacy se odehrává někdy v pozdních letech 18xx, což ponechává časový úsek několika desetiletí, ve kterém se hráči mohou ocitnout na Bradavické škole čar a kouzel.  Jelikož v době vydání knih o Harrym Potterovi je Brumbálovi více než 100 let , někteří fanoušci doufali, že by do hry mohl být zahrnut NPC v podobě studenta.

Pokud se Hogwarts Legacy odehraje v 90. letech 19. století , je jistě možné, že by se Albus Brumbál mohl ve hře objevit. Brumbál poprvé dorazil do Bradavic v roce 1892 a jeho příjezd byl obklopen fámami, které naznačují, že většina studentů by si byla vědoma jeho přítomností. Otec Albuse Brumbála, Percival Brumbál, byl uvězněn v Azkabanu po útoku na tři mudlovské chlapce, kteří útočili na Albusovu sestru Arianu. Útok ji traumatizoval na celý život a její magie byla nebezpečně nestabilní.

Přečtěte si  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na začátku června

Když Albus dorazil do Bradavic, někteří studenti se mylně domnívali, že má také protimudlovské sklony. V sedmém ročníku byl Albus Brumbál prefektem a byl považován za jednoho z nejtalentovanějších mladých kouzelníků, který prošel školou.

Díky tomu je docela pravděpodobné, že pokud se Hogwarts Legacy odehraje v 90. letech 20. století, bude Albus Brumbál ve hře jen těžko chybět. Brumbálova značná přítomnost v Bradavicích v 90. letech od jeho kontroverzního nástupu po jeho vítězný odchod však mohla snížit pravděpodobnost, že se Hogwarts Legacy bude vůbec v 90. letech odehrávat.

Důvod, proč se Avalanche možná bude chtít úplně vyhnout Brumbálovi, je jednoduchý: přichází s příliš velkým obsahem. Skutečnost, že Hogwarts Legacy se odehrává již sto let před knihami o Harrym Potterovi, naznačuje, že studio chce vyprávět příběh, který není zahlcen hlavními událostmi knih a filmů. Některé z prvních hlavních událostí ve franšíze začínají samotným Brumbálem, který je jednou z nejstarších postav původních příběhů. Nastavení hry během Brumbálova času v Bradavicích by také pravděpodobně vyžadovalo představení několika dalších postav, u kterých je potvrzeno, že se s nimiu Brumbál setkal během jeho školních let. To zahrnuje některé postavy, které by se objevily v Harrym Potterovi příběhy jako Elphias Doge a Bathilda Bagshotová.

Brumbálův osud je pevný, stejně jako jeden z nejslavnějších osudů v celé franšíze. To by znesnadňovalo vytvoření verze Brumbála pro RPG, na kterou by hráč ve skutečnosti mohl mít vliv. Brumbálova přítomnost by také hráče pravděpodobně povzbudila k tomu, aby zvážil příběh své postavy v Hogwarts Legacy ve vztahu k Harryho příběhu a jeho přímému srovnání, čemuž se Avalanche pravděpodobně chce vyhnout.

Nejen to, ale zasazení hry do 90. let 20. století by mohlo způsobit problémy nezávislé na Brumbálovi. V  jedné události z roku 1899, v Brumbálově posledním ročníku v Bradavicích, došlo k rozšíření času v kouzelnickém světě poté, co se pokazil experiment cestování časem řízený Ministerstvem kouzel, to způsobilo, že se řada čarodějů a čarodějek „nenarodila“. Hogwarts Legacy se možná bude chtít vyhnout překrývání s touto událostí z dobrého důvodu. Využívání cestování v čase v kouzelnickém světě často vyvolalo mezi fanoušky řadu otázek, takže se zdá pravděpodobnější, že Avalanche se jednoduše rozhodne bezpečně nastavit svou novou hru před přelomem století.

Přečtěte si  Hogwarts Legacy má umožnit v editoru postav vytvářet Transgender postavy

Z podobných důvodů se zdá pravděpodobné, že Avalanche Software zasadí příběh Hogwarts Legacy před 90. léta 19. století. Tím by se zabránilo možnosti, že by se postavám, jako je Albus Brumbál, dostalo tolik pozornosti, že by zastínili nové postavy, které se snaží Avalanche rozvíjet. Pokud se však Brumbál ve hře přeci jen objeví, dá se očekávat, že by to mohlo být na konci příběhu jako mladší student a to spíše v podobě portrétu než jako postava sama o sobě.

Ředitel Bradavic v Hogwarts Legacy musí být také zcela odlišný, naštěstí se hra bude odehrávat přibližně ve stejné době, kdy měl školu na starosti Phineas Nigellus Black, nejméně oblíbený Bradavický ředitel. Pokud je Black ředitelem Bradavic , mohl by pomoci nastavit velmi odlišný tón na pozici ředitele, než jaké známe z knih o Harry Potterovi.

Nyní nezbývá než počkat, jak se Avalanche Software s celým příběhem vypořádá a zda bude schopen fanoušky tohoto fantasy světa plně zaujmout.

Hogwarts Legacy je nyní ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a vydání se očekává v průběhu roku 2022.

Zdroj :
GameRant

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Tencent získává menšinový podíl v Bohemia Interactive

Čínská společnost Tencent získává menšinový podíl v tuzemském studiu Bohemia...