V seriálové adaptaci jedné z nejpopulárnějších herních franšíz PlayStationu a studia Naughty Dog budou hrát hlavní role Joela a Ellie dvě hvězdy seriálu Game of Thrones.

Od oznámení HBO o vzniku seriálové adaptace The Lst of Us, si fanoušci neustále kladli otázky o tom, kdo by z herců se jeví jako nejpravděpodobnější pro obsazení hlavních rolí Joela a Ellie. A právě tato otázka byla nyní zodpovězena i když pravděpodobně ne všichni budou s obsazením spokojeni.

Jak uvádí Deadline , Joela bude hrát Pedro Pascal. Pascal získal popularitu pro jeho ztvárnění Oberyna Martella v Game of Thrones a hlavní roli v seriálu Narcos. V současné době hraje jako titulární protagonista v seriálu Mandalorian.

The Hollywood Reporter mezitím potvrdil, že že Ellie bude hrát 17letá Bella Ramseyová, která získala širokou chválu za ztvárnění Lyanny Mormonové v Game of Thrones. 

Již dříve bylo potvrzeno, že Gustavo Santaolalla, skladatel hudby obou her The Last of Us, bude plnit stejnou funkci i pro televizní seriál. Tvůrce Černobylu  Craig Mazin bude spoluautorem a výkonným producentem společně  s tvůrcem, režisérem a režisérem The Last of Us Neilem Druckmanem, zatímco Kantemir Balagov byl dříve potvrzen jako režisér pilotního dílu seriálu.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno