V rozhovoru s MoonLiteWolf odhalila dabérka Valkyrie herečka Erika Ishii, že její postava v Apex Legends je ve skutečnosti LGBTQ + a připojuje se tak k bohatému seznamu postav s různorodou sexualitou.

Přesněji řečeno, Valkirie je lesba. To dokazuje i samotná hra, protože fanoušci si všimli hlasové linie, kde říká: „Mám ráda ženy, jako mám ráda sama sebe.“

Battle Royale hra od Respawnu spojuje nepřeberné množství LGBTQ (lesbických, gay, bisexuálních, transgender a queer) postav, přičemž poslední z nich byl před Valkirií hrdina Fuse, který je pansexuál (přitahuje jej jakékoliv pohlaví, či genderová identita). To potvrdil spisovatel Respawnu Sam Gill, ovšem tím to nekončí.

Již dlouho se ví, že Bloodhound je nebinární postava, i když ji mnozí považují za muže ovšem za hlas postavě propůjčila Allegra Clarková.

„Pokud s tím máš problém, nechceme, abys hrál naši hru. Sbohem.“

Pak je tu Loba, která je bisexuálka, což potvrzuje jak spisovatel Tom Casiello, tak i hlasová linie postavy. Pak je tu Gibraltar, u kterého bylo potvrzeno, že je gay, ostatně je tak vyobrazen i v komiksu.

Přečti si  Aktualizace Call of Duty: Warzone přidává podporu 120 FPS na PS5

Respawn je prvním ze studií, které ve své hře zastupuje tak širokou škálu sexuálně a genderově odlišných postav.

Líbí se mi, že svou sexualitu vlastní úplně a nestydí se za to,“ říká Casiello. „Pokud máš problém s tím, že ve zahrnujeme dvě černé ženy, pokud máte problém s tím, že máme nebinární postavu, nechceme, abys hrál naši hru. Sbohem.

Apex Legends je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, Xbox One a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno