Minulý týden dorazil do Counter-Strike: Global Offensive nový update, který mění obchodování s herními skiny a vším co je obklopuje.

Valve se konečně snaží změnit systém obchodování se skiny v CS:GO a to tak, že na položky přidali sedmidenní obchodní cooldown na skiny, které získali. To znamená, že hráči budou muset počkat sedm dní než budou moci právě zobchodovanou položku moci dále prodat. Tato metoda byla již dříve aplikována na skiny, které byly zakoupeny prostřednictvím Steam Marketu, ovšem obchody, které probíhaly mezi hráči byly až dosud bez cooldownu.

Toto nové pravidlo postihne především stránky, na nichž se se skiny do CS:GO hojně obchoduje. Sice to tyto obchody nezruší, ale bude to mít pro jejich obchodní model poněkud neblahý dopad, zejména potom u položek, jejichž cena je nestálá.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Cílem Steamu je snížení negativních vlivů služeb třetích stran, které by mohli profitovat i na podvodném jednání. Na rozdíl od hráčů, tyto služby obchodují se skiny nadmíru často.

Valve dále uvedla, že bude pokračovat ve vyhodnocování obchodních politik v průběhu času a bude nadále brát zřetel na  zpětnou vazbu komunity CS:GO

Hráči a stránky živící se na prodeji skinů již založili petici proti tomuto novému systému a již stihli nasbírat více než 118.000 podpisů a žádají tak Valve, aby změnilo své rozhodnutí.

Není to tak dávno co byl prodán na sniperku skin Dragon Lore obsahující samolepku s elektronickým autogramem Tylera “Skadoodle” Latham z profi eSportového týmu Cloud9, který získal první místo v ELeague Major: Boston a stal se tak prvním americkým týmem, který vyhrál v soutěži sponzorované společností Valve, a Latham sám byl oceněn jako MVP celého turnaje. Tento skin byl vystaven na opskins.com se startovací cenou 35.000 dolarů, přičemž jeho konečná cena činila 61.052 dolarů.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Counter-Strike: Global Offensive je dostupný na PC Xbox One, Xbox 360 a PlayStation 3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno