Společnost Valve v rozhovoru pro IGN definitivně ukončilo spekulace o vznikajícím třetím dílu Left 4 Death.

“Posledních pár měsíců jsme v tomto smyslu viděli množství spekulací. Před několika lety jsme krátce prozkoumali několik příležitostí pro next-gen Left 4 Death, ale v žádném případě nepracujeme na na ničem souvisejícím s L4D, a to už roky.”

“Je zřejmé, že některé lidi baví vytvářet dezinformace, aby rozvinuli komunitu a další prodeje. Bohužel prozatím nová L4D hra není něčím, na čem bychom pracovali.”

Spekulace se začali objevovat v době, kdy byly objeveny údajné obrázky Left 4 Dead 3 a údajné úniky prohlašovaly, že umělec Valve Ted Backman je nakreslil již v roce 2012. Další spekulace hovořila o tom, že mělo být během The Game Awards 2019 představeno Left 4 Dead VR, tuto spekulaci navíc podpořili i zástupci HTC . Valve však všechny tyto spekulace zcela popřelo.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Left 4 Dead 2 je na trhu již od roku 2009 a bylo velmi dlouho udržováno naživu pomocí řady módů a dalšími kampaněmi, na nichž se podílela komunita.

I když Valve zcela popřelo, že by pracovalo na třetím dílu, neznamená to, že se hra nemusí na trhu nikdy objevit. V současné době se však Valve soustředí na vydání Half-Life: Alyx, které je plánováno na březen pro VR.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno