Insomniac Games potvrzuje, že ve hře Spider-Man Miles Morales podnikli několik kroků tak, aby hráči získali při hraní za Milese jiný pocit ze hry, než v případě Petera Parkera.

Navzdory sdílení jména Spider-Man jsou Miles Morales a Peter Parker očividně dvěma různými postavami a to jak oni samotní, tak i jejich superhrdinská alter ega. Insomniac Games chce zdůraznit tyto rozdíly v nadcházejícím Spider-Man Miles Morales, aby lépe předvedl, jak Miles jako samostatný hrdina vyniká.

V rozhovoru s Entertainment Weekly Brian Horton a Bryan Intihar – kreativní ředitelé  Spider-Man Miles Morales  – hovořili o tom, jak nadcházející PS5 exkluzivní titul upozorní na rozdíly mezi Peterem a Milesem. Nejviditelnější metoda bude prostřednictvím schopností, které se u Milese od těch Peterových liší.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

V rozhovoru duo odhalilo, že Peter učí Milese, jak lépe zdokonalit své schopnosti coby Spider-Mana, ale zatímco Miles se u Petera naučí základním schopnostem pavoučího muže, uplatní je Miles vlastním způsobem. Horton a Intihar naznačují, že všechny Milesovy animace a pohyby budou jedinečné.

Jinými slovy, Miles se postará o klid v ulicích New Yorku svým vlastním způsobem a jeho základní styl boje se bude od toho Peterova lišit. A jak Horton a Intihar popisují svou vizi, Milesovy jedinečné schopnosti se spojí s novou mechanikou, kterou představí Spider-Man Miles Morales.

Pokud jde o celkový příběh hry, Entertainment Weekly připomělo, že Miles Morales se bude odehrávat v zimě rok po událostech původní hry Marvel’s Spider-Man. V průběhu hry se hráči ujímají role Milese, když brání svůj domov v Harlemu před hrozící válkou mezi energetickou společností a zločineckou organizací po zuby vyzbrojenou pokročilými technologiemi.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Zpráva také představovala nový screenshot ze hry, který ukazuje Milese v akci a zároveň nám podrobněji představil vizuální prvky a podrobnosti (včetně nechvalně známé louže s využitím ray tracing technologie).

Zpráva také zdůraznila dříve známé podrobnosti, že Miles Morales nebude plnohodnotným pokračováním titulu z roku 2018 , ale místo toho je kratší samostatnou hrou připomínající Uncharted: The Lost Legacy.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vyjde společně s PS5 na konci tohoto roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno