Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči
Domů » Hry » Novinky » Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči

6.11.2019
Publikoval:

Seznam trofejí k Star Wars Jedi: Fallen Order naznačuje, že bychom neměli bojovat pouze s běžným světelným mečem.

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order bojujeme jako začínající Jedi hlavně se světelným mečem. Doposud se však mluvilo pouze o jednoduchém klasickém světelném meči. Z nyní veřejného seznamu trofejí se zdá, že Respawn nám přidá i další varianty. 

Konkrétně se jedná o trofej nazvanou „Blade Master“. Tuto trofej získáme v okamžiku, pokud zaútočíme na „jednoho nepřítele se všemi typy světelných mečů“ . Přidružený symbol ukazuje dva zkřížené světelné meče, Zdá se tedy více než pravděpodobné, že Cal není závislý jen na svém světelném meči, bude možné bojovat současně se dvěma zbraněmi. Zatím je však oficiálně potvrzeno, že Calovu meči budeme moci přizpůsobit barvu a možnosti zacházení.

Přečtěte si  Dle spekulací Warner Bros. zrušil od roku 2013 dvě vyvíjené open world hry se Supermanem

V sérii Star Wars jsme mohli vidět několik typů světelných mečů, které používali hrdinové i záporáci. Klasikou je samostatný světelný meč, případně kombinace dvou a více viz. generál Grivious. Dále jsme mohli vidět dvojitý světelný meč, který používal Darth Maul. Kromě toho existují i ​​jiné varianty, které se někdy ukážou být více a někdy méně kreativní. Patří mezi ně například světelný bič nebo světelný meč blaster ze série Rebels. Zdá se však nepravděpodobné, že by Respawn převzal všechny exotické formy do své hry a jsme velmi zvědaví, na co vše ve hře narazíme.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů