Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči
Domů » Hry » Novinky » Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order budeme moci bojovat se dvěma světelnými meči

6.11.2019
Publikoval:

Seznam trofejí k Star Wars Jedi: Fallen Order naznačuje, že bychom neměli bojovat pouze s běžným světelným mečem.

Ve Star Wars Jedi: Fallen Order bojujeme jako začínající Jedi hlavně se světelným mečem. Doposud se však mluvilo pouze o jednoduchém klasickém světelném meči. Z nyní veřejného seznamu trofejí se zdá, že Respawn nám přidá i další varianty. 

Konkrétně se jedná o trofej nazvanou „Blade Master“. Tuto trofej získáme v okamžiku, pokud zaútočíme na „jednoho nepřítele se všemi typy světelných mečů“ . Přidružený symbol ukazuje dva zkřížené světelné meče, Zdá se tedy více než pravděpodobné, že Cal není závislý jen na svém světelném meči, bude možné bojovat současně se dvěma zbraněmi. Zatím je však oficiálně potvrzeno, že Calovu meči budeme moci přizpůsobit barvu a možnosti zacházení.

Přečtěte si  PC port Bloodborne by mohl být dobrým krokem pro PS5 a Bloodborne 2

V sérii Star Wars jsme mohli vidět několik typů světelných mečů, které používali hrdinové i záporáci. Klasikou je samostatný světelný meč, případně kombinace dvou a více viz. generál Grivious. Dále jsme mohli vidět dvojitý světelný meč, který používal Darth Maul. Kromě toho existují i ​​jiné varianty, které se někdy ukážou být více a někdy méně kreativní. Patří mezi ně například světelný bič nebo světelný meč blaster ze série Rebels. Zdá se však nepravděpodobné, že by Respawn převzal všechny exotické formy do své hry a jsme velmi zvědaví, na co vše ve hře narazíme.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází na PC, PS4 a Xbox One 15. listopadu. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Demo Destroy All Humans! Remake je právě nyní k dispozici na PC

Destroy All Humans!, remake klasiky z roku 2005, která vyšla...