Ve vystřižené scéně z The Last of Us Part II měla Ellie pít a předvádět clickera
Domů » Hry » Novinky » Ve vystřižené scéně z The Last of Us Part II měla Ellie pít a předvádět clickera

Ve vystřižené scéně z The Last of Us Part II měla Ellie pít a předvádět clickera

Zkracování obsahu je občas velmi důležité, avšak mnohdy to není vůbec snadné, jako je tomu v případě TLoU 2, kde kromě hratelného obsahu byly zkráceny i některé hrané scény.

Během vývoje se obsah a celé scény opakovaně stávají oběťmi střihu a i TLoU 2 existuje mnoho sekvencí, které se nedostaly do finálního produktu. V podcastu The Official The Last of Us (Vývoj TLoU) vývojáři vyprávějí o scénách v Jacksonu, které byly ke konci vývoje odstraněny. Nejzajímavější z nich je ta, která měla být součástí párty.

Scéna v Jacksonu, kde Ellie a Dina spolu tančí na večírku, je známá již traileru, který byl představen na E3 2018. V samotné hře je je sice hraná scéna o něco delší, ale v takovém rozsahu, jak ji původně vývojáři zamýšleli. Neil Druckmann v epizodě oficiálního podcastu k The Last of Us Part II uvedl, že existují scény, které se odehrály před tancem s Dinou, ale byly následně vystřiženy.

„Hodně z toho nebylo extra vyleštěné, bylo to dokonalé z 80 procent, a my jsme cítili, že nás to v tomto bodě flashbacku příliš zpomaluje. Bylo to srdcervoucí to všechno vystřihnout, ale bylo to je jedno z těch těžkých rozhodnutí se kterými se někdy musíte potýkat. “

Tyto scény v Jacksonu, které Naughty Dog nakonec vystřihlo měly být přitom aktivně hratelné. Například nám měli umožnit hrát si s dětmi na klikery.

„ Jednalo se o mini hry, během kterých děti pobíhají kolem. Mohli jste si zahrát šipky nebo si hrát s dětmi, které předstírají, že jsou jsou malými clickery se zavázanýma očima a navzájem se honí.”

Odstraněné scény mimo to obsahovali i válení se ve sněhu nebo pití alkoholu. Druckmann si pamatuje, jak Ellie měla pít alkohol sama v jedné z uliček Jacksonu, zatímco slavnost je slyšet v pozadí. Měla to být chvíle, kdy se Ellie cítí osamělá.

Přečtěte si  Atomic Heart potvrzeno pro PS5 a XSX; nový gameplay předvádí intenzivní boj s menším bossem

Nakonec však veškerý tento obsah nespatřil světlo světa, stejně jako jiné scény, které by z The Last of Us 2 učinily o něco delší a pro někoho možná i lehce odlišný zážitek.

The Last of Us Part 2 je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

4 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Jak dobře znáte Crashe Bandicoota? Kvíz #4

Ryšavý hrdina se do hráčských srdcí zapsal především hrami na...