Animátor Lee Davis se vrátil ke společnosti Naughty Dog poté, co působil ve studiu The Initiative společnosti Microsoft a ve studiu Deviation Games, které podporuje PlayStation.

Veterán studia Naughty Dog oznámil svůj návrat do studia včera na síti LinkedIn. „Jsem rád, že se mohu podělit o to, že nastupuji na novou pozici senior animátora ve společnosti Naughty Dog,“ napsal. David se k Naughty Dog připojil v roce 2010, kdy pracoval na hrách The Last of Us, The Last of Us Part II a Uncharted 4 a také na spin-offu The Lost Legacy, a v roce 2020 studio opustil, aby se připojil ke studiu Perfect Dark The Initiative. Po 1,5letém působení ve studiu vlastněném Xboxem nastoupil Davis v březnu 2022 do studia Deviation Games, které podporuje PlayStation. Jak většina z vás jistě ví – toto studio bylo nedávno zavřeno a pracovalo na nové živé IP pro PlayStation.

Přečti si  Orcs Must Die! Deathtrap oznámeno, spuštění proběhne na začátku roku 2025

S těžkým srdcem oznamujeme ukončení činnosti Deviation Games,“ napsala v březnu letošního roku bývalá personální a provozní ředitelka studia Kriste Stull. „Chtěla bych celému našemu týmu vyjádřit hlubokou vděčnost. Děkuji vám za vaši tvrdou práci, nasazení a přínos pro Deviation; jsem nesmírně vděčná za příležitost pracovat s každým z vás.

Jak již bylo řečeno, David se nyní vrátil do svého bývalého studia, tentokrát však jako vedoucí animátor. Žádné další podrobnosti o tom, na jakém projektu bude veterán pracovat, nebyly sděleny, ale dost možná se jedná o nový projekt studia, o kterém nedávno hovořil Neil Druckmann z Naughty Dog.

Druckmann řekl: „Takže se těším nejen na hru, kterou děláme – a je to pro nás něco opravdu nového – ale také na to, jak na ni zareaguje svět. Díky The Last of Us a úspěchu seriálu se na nás dívají i lidé mimo herní svět, aby zjistili, co vydáme příště. Jsem velmi zvědavý, jaká bude reakce na tuto věc – a to už jsem toho o ní řekl příliš mnoho. Tak s tím přestanu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno