Neil Druckmann vysvětlil, že Abby měla původně vstoupit v utajení do komunity v Jacksonu.

Někdo objevil ve hře The Last of Us Part 2 nové skryté tajemství, které ještě více osvětluje alternativní příběh Abby.

Video z YouTube kanálu Caitlin, je jen jedním z mnoha videí, která odhaluje dosud neviděné podrobnosti ve hře. Video začíná v Jacksonu ve Wyomingu na začátku hry, kde se vůbec poprvé ujímáme role Ellie. Během této části je hráč schopen procházet se po ulicích zrekonstruovaného města a prozkoumávat prostředí.

Když se hráč chystá jít do obchodu s oblečením, je zde vidět malá skupinka NPC postav stojících venku. Seznam nacházející se na místě naznačuje, plán odklízení sněhu v Jacksonu.

Přečti si  Phil Spencer ujišťuje fanoušky, že Halo Infinite skutečně vyjde v posledním čtvrtletí tohoto roku

Pomocí foto režimu ve hře si uživatel natočil kameru tak, aby si přiblížil seznam, na který se NPC dívá. V polovině seznamu úkolů byly odhaleny dvě jména Abby Anderson a Manny Alvarez.

Asi si říkáte, jak mohou být v úvodní fázi hry na seznamu v Jacksonu jména Abby a Mannyho? Podle jednoho z posledních rozhovorů s Naughty Dog vyšlo najevo, že k úvodnímu představení Abby ve hře mělo dojít úplně jiným způsobem.

V rozhovoru pro IGN režisér Neil Druckmann vysvětlil, že Abby se měla původně tajně připojit ke komunitě v Jacksonu a teprve později čelit Joelovi, ale tato myšlenka byla nakonec změněna.

Několik komentářů k videu se ptá, zda vývojáři náhodou nezapomněli odstranit seznam ze scény nebo jej tam nechali úmyslně jako easter egg.

Přečti si  Overwatch nyní podporuje cross-play

Jiní komentátoři však poukázali na to, že stejný seznam je uvedena později ve hře na místě FOB, takže je to možná jen další znovu použité aktivum. Kdo ví?

The Last of Us Part 2 nedávno oslavila své první výročí a k této příležitosti Naughty Dog a PlayStation vydali zbrusu nový merch s tématem Last of Us.

The Last of Us Part 2 je nyní k dispozici pro PS4 a PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno