Vigor je survival hra od Bohemia Interactive, která byla odhalena exkluzivně pro Xbox One na E3 2018.

Bohemka v minulém týdnu zpřístupnila uzavřené testování malé skupině hráčů, kteří měli možnost vyzkoušet si dvě mapy, stejně tak, jako možnost osahat si základní stavební mechaniky. Jejich zjištění bylo následující: lootování a střílení ve hře nabízí slušné množství zábavy, ale stejně jako ve hrách Arma 3 a DayZ se při boji na blízko gameplay kompletně zhoršuje.

Hra je zasazena do norských hor, kterých se nedotkla radiace z velké nukleární války, která zničila celou Evropu. Co se prostředí týče, tak to je dle slov testerů naprosto ohromující a v současné době údajně není nikdo, kdo by vytvářel takto realistický, geotropický terén jako Bohemka. Mapy jsou sice menší, než u předchozích her studia, ale i tak byly v testu velmi pěkně zaplněné. Navíc se ve hře, střídá mlha, déšť a dalšími environmentálními aspekty. Mapy nabízejí také mnoho budov vybavených prostornými pokoji, které vybízejí k průzkumu a lootování.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Dle testerů ve hře, podobně jako v DayZ, stále velmi špatně funguje systém krytí a jste velmi snadno odhalitelní. Testeři si také stěžují na střelbu z blízka, kdy nejste schopni pořádně trefit nepřítele a to i při míření na hlavu. Hra tak působí velmi nemotorně.

Je ovšem třeba poznamenat, že je to poprvé, co Bohemia Interactive použila pro vývoj komerční hry Unreal Engine a tak se dá předpokládat, že se na hře v programu s předčasným přístupem bude do jejího plného vydání stále intenzivně pracovat a tyto chyby budou postupně opraveny.

Vigor má vyjít exkluzivně na Xbox One jako free titul v průběhu roku 2019.

Zdroj: Polygon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno